Prohurt Tkaniny Meblowe
Logo
toccare

ARTYKUŁY MEBLOWE

Szeroki wybór akcesoriów meblowych

Już od ponad 10 lat specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm oraz klientów indywidualnych w artykuły do produkcji mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów pochodzących zarówno od producentów krajowych jak i zagranicznych.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz trwałością umożliwiając naszym Klientom kompleksowe wykonanie praktycznie każdej zabudowy meblowej (kuchnie, jadalnie, salony, gabinety, garderoby, sypialnie, biura, etc.).

Różnorodność cenowa, bogactwo wzorów, kolorystyki oraz rozmiarów poszczególnych elementów skutecznie wyróżniają firmę PROHURT spośród konkurencji, jednocześnie zapewniając naszym kontrahentom wysokiej klasy realizacje. Systematycznie wzbogacamy ofertę o nowe produkty, czyniąc ją jeszcze ciekawszą oraz wszechstronną.

Zaangażowani i wykwalifikowani pracownicy zapewniają nie tylko profesjonalną obsługę starają się doradzić klientom na każdym etapie sprzedaży, ale także pozostają w stałym kontakcie w przypadku składania kolejnych zamówień.

Z przyjemnością zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w celu zapoznania się z pełnym asortymentem. Naszą misją jest długofalowa współpraca oraz pełne zadowolenie klienta.

W tym celu staramy się aby nasz salon był stale i systematycznie doposażany, zapewniając dostępność produktów znajdujących się w stałej ofercie. Na bieżąco staramy się wprowadzać coraz to nowsze produkty tak, aby proponowany asortyment zadowolił nawet najbardziej wymagających Klientów.

dane firmy

  • siedziba prohurt s.c
    36-073 strażów 351

  • telefon/ fax biuro 17 77 11 554

  • tkaniny: 733 701 731

  • pianka tapcierska: 792 091 220